آرشیو های وبلاگ
دسته بندی ها ی وبلاگ
آخرین نظرات
هیچ نظری وجود ندارد
جستجوی وبلاگ

ویژگی های آبمیوه گیری پرقدرت

نوشته شده در1 ماه قبل 13
مورد علاقه0

اگر الان در حال مطالعه این مقاله هستید، احتمالا تصمیم به خرید آبمیوه گیری گرفته اید و در حال  مقایسه قیمت ها و ویژگی های آبمیوه گیری های موجود داخل بازار هستید. معمولا برای خرید آبمیوه گیری مردم ابتدا به وات و قدرت دستگاه توجه می کنند، ولی نکات دیگری از جمله جنس تیغه و همچنین اندازه دهانه ورودی و... مهم می باشد که باید به آن ها توجه داشت. در ادامه این مقاله نکاتی که باید در هنگام خرید آبمیوه گیری به آن ها توجه داشته باشیم را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می دهیم. 

  • کم بودن صدا و لرزش دستگاه 

گاهی برای شوخی گفته می شود آبمیوه گیری های قدیمی اینقدر لرزش داشتند که اگر آن ها را نگه نمیداشتید، دستگاه تا سر کوچه رفته و حتی نان هم میگیرد. چهارتا محل این طرف تر هم متوجه می شوند می خواهیم آبمیوه بگیریم. آبمیوه گیری مناسب، باید لرزش  صدای کمی داشته که باعث آزار ما نشود. 

  • قدرت دستگاه و میزان وات دستگاه 

روی بعضی از دستگاه ها برای میزان وات دستگاه، برای مثال زده است ۹۰۰۰ وات، به صورت منطقی بخواهیم به این موضوع دقت کنیم اصلا امکان ندارد، اگر  ۹۰۰۰ وات قدرت این دستگاه باشد که دیگر آبمیوه گیری نیست و می شود با آن پرواز کرد. نهایت قدرت دستگاه ۶۰۰ وات الی ۱۵۰۰ می باشد. در غیر این صورت حتی ممکن است دستگاه تقلبی باشد. 

مشخصات_آبمیوه_گیری_پر_قدرت

  • بزرگی دهانه ورودی آبمیوه گیری

دهانه آبمیوه گیری اگر بزرگ باشد دیگر نیازی به خرد کردن میوه نیست و  کار بسیار آسان تر خواهد شد. 

  • جنس تیغه دستگاه 

تیغه های آبمیوه گیری های داخل بازار، از جنس پلاستیک، استیل و تیتانیوم می باشد، که خیلی واضح است تیغه هایی که از جنس استیل و تیتانیوم هستند از کیفیت و مقاومت بالاتری برخوردار هستند، و همچنین تیغه هایی که از جنس استیل هستند را اگر بشویید و سپس خشک کرده داخل فریز بگذارید، باعث تیغ شدن تیغه خواهد شد. 

  • جنس بدنه 

بدنه دستگاه آبمیوه گیری از جنس استیل یا پلاستیک می باشد که گاهی تلفیقی از هر دو می باشد، که تفاوت زیادی با همدیگر نداشته و فقط از نظر مقاومت بیشتر قطعا استیل خیلی بهتر می باشد.

  • مخزن تفاله 

آبمیوه گیری های امروزه مخزن تفاله جدا دارند، که خیلی بهتر می باشد، چرا که در مدل های قدیمی تر، آب میوه پایین دستگاه رفته و تفاله روی دستگاه جمع میشد که ممکن بود با آب میوه مخلوط شود. 

  • نکته پایانی و خیلی مهم 

برای خرید آبمیوه گیری، بهتراست فقط برندهای معروف و شناخته شده را انتخاب نموده، چرا که قطعا کیفیت بهتری داشته و درگیر مسائلی از جمله اصلی بودن یا تقلبی بودن دستگاه نخواهید شد و فریب تبلیغات وات بالای غیر معقول برند های ناشناخته را نخورید. 

نظر دهید
پاسخ دهید
لطفاً برای ارسال نظر وارد سیستم شوید.

منو

تنظیمات

یک حساب رایگان برای ذخیره ی علاقه مندی ها ایجاد کن.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

ورود