1. هزینه حمل در شهر تهران و کلیه استانهای کشور رایگان می باشد. (توضیح تکمیلی در مورد شهرستانها در بند 3 حتما خوانده شود.)

2. پس از انتخاب کالا توسط خریدار، کالا از طریق پیک موتوری یا وانت جهت مشتریان ارسال می گردد، لازم به توضیح می باشد که قبل از ارسال کالا، مسئول مربوطه از طرف فروشگاه با خریدار تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت زمان ارسال کالا به عمل خواهد آمد. (این مورد فقط مخصوص در شهر تهران می باشد.)

3. ارسال کالا برای شهرستانها از طریق پست یا باربری انجام می گیرد. لازم به ذکر است دستگاه هایی که باید از طریق باربری برای شهرستانها ارسال گردد شامل هزینه حمل از جلوی انبار فروشگاه تا باربری مورد نظر و همچنین هزینه حمل از داخل باربری تهران تا داخل باربری مورد نظر در شهرستان طبق بند 1 بر عهده فروشگاه اینترنتی می باشد اما هزینه از داخل باربری مورد نظر در شهرستان تا درب منزل خریدار بر عهده خودِ خریدار می باشد.

4. ارسال کالا فقط به وسیله فروشگاه اینترنتی انجام می گیرد و حمل توسط خودِ خریدار غیرممکن می باشد.

5. اجناس ارسالی توسط فروشگاه اینترنتی تنها تا جلوی درب منزل خریدار حمل می گردند، در صورتیکه خریدار خود، به نتهایی قادر حمل آن مثلا به طبقه چهارم نباشد باید قبل از ارسال کالا به صورت تلفنی یا زدن علامت تیک در گزینه سفارش کالا، درخواست کارگر جهت بالابری کالا را نماید که البته ارسال کارگر دارای هزینه جداگانه می باشد و نیز هزینه آن قبل از ارسال کالا با خریدار هماهنگ می شود و ذیل فاکتور اضافه می گردد. (فقط مخصوص شهر تهران می باشد.)

6. زمان ارسال اجناس در صورتیکه تا ساعت 12 ظهر باشد، برای شهر تهران همان روز یا 24 ساعت بعد انجام می گردد، همچنین زمان ارسال کالا برای شهرستانها همان روز یا 24 ساعت بعد تحویل پست یا باربری داده می شود و از آن پس معمولا پست یا باربری نهایتاً 2 یا 3 روز بعد آنرا به دست خریدار می رساند.