شرایط و ضوابط استفاده

ارسال سفارشات

1. هزینه حمل در شهر تهران و کلیه استانهای کشور رایگان می باشد. (توضیح تکمیلی در مورد شهرستانها در بند 3 حتما خوانده شود.)

2. پس از انتخاب کالا توسط خریدار، کالا از طریق پیک موتوری یا وانت جهت مشتریان ارسال می گردد، لازم به توضیح می باشد که قبل از ارسال کالا، مسئول مربوطه از طرف فروشگاه با خریدار تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت زمان ارسال کالا به عمل خواهد آمد. (این مورد فقط مخصوص در شهر تهران می باشد.)

3. ارسال کالا برای شهرستانها از طریق پست یا باربری انجام می گیرد. لازم به ذکر است دستگاه هایی که باید از طریق باربری برای شهرستانها ارسال گردد شامل هزینه حمل از جلوی انبار فروشگاه تا باربری مورد نظر و همچنین هزینه حمل از داخل باربری تهران تا داخل باربری مورد نظر در شهرستان طبق بند 1 بر عهده فروشگاه اینترنتی می باشد اما هزینه از داخل باربری مورد نظر در شهرستان تا درب منزل خریدار بر عهده خودِ خریدار می باشد.

4. ارسال کالا فقط به وسیله فروشگاه اینترنتی انجام می گیرد و حمل توسط خودِ خریدار غیرممکن می باشد.

5. اجناس ارسالی توسط فروشگاه اینترنتی تنها تا جلوی درب منزل خریدار حمل می گردند، در صورتیکه خریدار خود، به نتهایی قادر حمل آن مثلا به طبقه چهارم نباشد باید قبل از ارسال کالا به صورت تلفنی یا زدن علامت تیک در گزینه سفارش کالا، درخواست کارگر جهت بالابری کالا را نماید که البته ارسال کارگر دارای هزینه جداگانه می باشد و نیز هزینه آن قبل از ارسال کالا با خریدار هماهنگ می شود و ذیل فاکتور اضافه می گردد. (فقط مخصوص شهر تهران می باشد.)

6. زمان ارسال اجناس در صورتیکه تا ساعت 12 ظهر باشد، برای شهر تهران همان روز یا 24 ساعت بعد انجام می گردد، همچنین زمان ارسال کالا برای شهرستانها همان روز یا 24 ساعت بعد تحویل پست یا باربری داده می شود و از آن پس معمولا پست یا باربری نهایتاً 2 یا 3 روز بعد آنرا به دست خریدار می رساند.

 

شرایط تعویض کالا:

۱- صدمات ناشی از حمل و نقل و ارسال محصول:

در صورتی که محصول سفارش داده شده حین حمل و نقل آسیب و صدمه فیزیکی دیده باشد، مسئولیت آن بر عهده مجموعه فروشگاه اینترنتی ارزان کالا بوده و تمامی هزینه‌ها بر عهده مجموعه فروشگاه اینترنتی ارزان کالا می‌باشد، لذا خواهشمند است هنگام تحویل، محصول را بررسی نمایید و در صورت مشاهده صدمه فیزیکی از دریافت محصول جدا خودداری نموده و مراتب را در اسرع وقت به اطلاع برسانید تا نسبت به تعویض محصول و جایگرینی محصولی دیگر، اقدامات لازم صورت پذیرد.

۲- عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی:

در صورتی که محصول ارسال شده برای شما با محصول سفارش داده شده مغایرت داشته باشد (به عنوان مثال عدم تطابق رنگ و یا مدل کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده) شما باید مراتب را در اسرع وقت به اطلاع کارشناسان پشتیبانی فروشگاه اینترنتی ارزان کالا رسانده و بعد از هماهنگی، محصول را برای تعویض با همان بسته‌بندی که برای شما ارسال گردیده به همراه فاکتور خرید محصول، به راننده مربوطه تحویل نمایید. توجه داشته باشید که هزینه عودت کالا به عهده فروشگاه اینترنتی ارزان کالا می‌­باشد. لازم به ذکر است مجموعه فروشگاه اینترنتی ارزان کالا تنها در صورتی این خدمات را ارائه می‌دهد که محصول اشاره شده، مورد استفاده قرار نگرفته باشد. همچنین در صورتی که مغایرت بدون نیاز به گشودن بسته بندی (پلمپ) قابل تشخیص باشد تنها در صورت پلمپ بودن اقدام به تعویض کالا می‌گردد.

 

شرایط عودت کالا:

در صورت عدم رضایت شما از محصول خریداری شده، مجموعه فروشگاه اینترنتی ارزان کالا این امکان را فراهم نموده است تا محصول خود را در صورت خارج ننمودن از بسته‌بندی (پلمپ) تعویض نمایید (تا ۷ روز). لازم به ذکر است در این مورد کالا و محصول ارسال شده باید صححیح و سالم و به همان شکلی باشد که به خریدار تحویل گردیده است. همچنین هزینه ارسال محصول به فروشگاه اینترنتی ارزان کالا، به عهده مشتری می‌باشد.